Pracownik administracyjny

Obowiązki:
• Koordynacja spraw administracyjno-biurowych;
• Archiwizacja dokumentacji;
• Wystawianie faktur;
• Współpraca z Działem Księgowości;
• Przygotowywanie i obsługa korespondencji;

Nasze wymagania:
• Wysoki poziom organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem własnym i innych;
• Samodzielność, sumienność, rzetelne podejście do wykonywanej pracy;
• Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MsOffice;

Oferujemy:
• Pracę na ¼ etatu z opcją rozszerzenia do ½ etatu w przyszłości;
• Elastyczny grafik z możliwością samodzielnego ustalania dni i godzin pracy;
• Płatny staż przez pierwszy miesiąc, później umowę o pracę;
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
• Pracę w śródmieściu Warszawy lub z domu;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w administracji;
• Okazjonalne nagrody;
• Narzędzia do pracy;

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro@home360.pl